NÁBYTEK PRO ŽIVOT, JAKÝ CHCETE
+420 737 309 498

Vyrábíme kuchyně s maximální péčí. Poradíme Vám jak správně uspořadat kuchyň a tak si ušetřit čas i kroky.
KUCHYNĚ

Obývací pokoj by měl působit útulně, je srdcem domova.
Díky možnostem zřídíme vše dle představ.
POKOJE
Proč si vybrat právě nás?

Našim cílem je vyrobit nábytek s dokonolastí. Víme, že i ten nejmenší detail je důležitý, proto přistupejeme ke všemu s maximální pečlivostí, a to už ze začátku při komunikaci se zákazníkem. Pečlivě sledujeme co je v našem oboru nového. Studujeme nové technologie a nebojíme se je použít. Známe své priority, nadále chceme rozvijet a držet s Vámi krok.
KOMERČNÍ PROSTORY
Zakázková výroba nábytku pro komerční prostory, vybavení kanceláří, restaurací.
NÁBYTEK NA MÍRU
Skříně a šatny, dětský nábytek, knihovny, regály a police, stoly, ložnice a mnoho dalšího.
Krátce o nás

Truhlářství Miroslav Hledík se zabývá výrobou nábytku na míru, zejména kuchyňských linek, vestavěných skříní, dětských a obývacích pokojů, ale také koupelnového nábytku, předsíňových stěn a kusového nábytku na zakázku obecně. Dále vyrábíme kancelářský nábytek a nábytek na míru do veřejných prostor. Nábytek na míru vyrobíme dle Vašich požadavků.

Máme bohaté zkušenosti jak s technologií zpracování, tak s nejmodernějšími použitými materiály, které splňují všechny zdravotní a bezpečnostní normy EU.

Dbáme na nejvyšší kvalitu od 3D návrhu, až po konečnou realizaci u zákazníka. Individuální přístup ke každé zakázce nábytku na míru je pro nás samozřejmostí.
O NÁS          REFERENCE          NEZÁVAZNÁ POPTÁVKA          KONTAKT
info@nabytek-hledik.cz